09 listopada 2011

Konkurs Dobrowianka - wyniki.

Jakiś czas temu informowałam Was, że na facebookowym profilu Dobrowianki ruszył projekt "Idealny świat kobiet", wraz z którym została uruchomiona aplikacja "Zrób dla siebie coś dobrego". Gdzie spośród podanych kobiecych patentów, wybieracie te, które waszym zdaniem powinny znaleźć się w idealnym świecie kobiet. I tak jak obiecała, dziś na blogu rusza konkurs z Dobrowianką. A na facebooku Dobrowianki konkurs będzie trwał aż do 22 listopada. Więcej informacji w regulaminie.Zasady:


- do wzięcia udziału zapraszam Was poprzez widget, który znajduje się powyżej.
- spośród podanych patentów, wybieracie trzy, a następnie argumentujecie swój wybór.

Termin:


-konkurs trwa od 9.11 do 15.11.2011r.

Nagrody:


- autorki trzech najciekawszych odpowiedzi otrzymają t-shirty z nadrukiem autorstwa Anny Marii Przybysz.

Powodzenia!

EDIT:

Serdecznie gratuluję! Podaję trzy zwycięskie odpowiedzi i przypominam, że konkurs na facebooku Dobrowianki trwa jeszcze przez tydzień. Zapraszam!

1. Słodycze bez kalorii
Tak by od wieczora aż do rana,bez potrzeby wagi kontrolowania. Bez zbędnego na siłowni katowania, potrzeby większych spodni kupowania. Oddać się słodkości uwielbieniu, ale już nie w cieniu!

2. Wygodne 12-centymetrowe obcasy
Idealny świat bez szpilek nie może funkcjonować bo kobieta w szpilkach kocha seksownie paradować, czy to po wybiegu czy ulicach miasta, szpilki to tarcza kobiety i basta.

3. Idealny facet 
Ponieważ to ON kupi najmodniejsze ciuchy,upiecze pyszny tort,zawiezie na babskie spotkanie,obudzi całowaniem,da dużo słońca,zrobi relaksującą kąpiel i potwierdzi, że nasza uroda nigdy nie minie:)