10 października 2011

KONKURS: ZRÓB DLA SIEBIE COŚ DOBREGO Z DOBROWIANKĄ!


 Jak pamiętacie, kilka miesięcy temu, wraz z kilkoma innymi blogerkami, miałam okazję testować nową wodę mineralną Dobrowianka. Moimi spostrzeżeniami na temat wody podzieliłam się z Wami w tym poście, a cała akcja zakończyła się konkursem. Dziś Dobrowianka, po raz kolejny pragnie zaprosić Was do wspólnej zabawy, tym razem w tworzeniu idealnego świata kobiet. Bo przecież każda z nas ma głowę pełną pomysłów, marzeń i patentów, na to jak ulepszyć rzeczywistość, a nawet uczynić ją perfekcyjną!
W związku z tym na facebookowym profilu Dobrowianki ruszył projekt "Idealny świat kobiet" wraz z którym została uruchomiona aplikacja "Zrób dla siebie coś dobrego". Aplikacja to zbiór kobiecych patentów, spośród których internautki wybiorą te, które ich zdaniem, powinny zaleźć się w idealnym świecie. Na ich podstawie znana polska ilustratorka, Anna Maria Przybysz, stworzy jedyny w swoim rodzaju obraz.

Korzystanie z aplikacji jest banalnie proste. Spośród podanych rzeczy wybieramy trzy, które naszym zdaniem, powinny znaleźć się w idealnym świecie kobiet. Na koniec możemy zobaczyć co zaznaczyli inni i które schematy odpowiedzi pojawiają się najczęściej. 

"Wygodne 12-centymetrowe buty, idealny facet, samo-porządkująca-się torba a może prywatny kurzach? "
- wybór należy do Was! 

Na koniec chciałabym dodać, że już wkrótce na moim blogu wystartuje konkurs, rozgrywający się jednocześnie na facebookowym profilu Dobrowianki. Spośród Was, wybiorę trzy, które otrzymają atrakcyjne gadżety autorstwa Anny Marii Przybysz. 


(klik)