31 lipca 2013

MAX FACTOR WILD COLLECTION MAKE UP


Tak jak pisałam w poprzednim poście (klik), najnowsza kolekcja Max Factor Wild Collection całkowicie podbiła moje serce. Zarówno cienie jaki i maskara Wild Mega Volume na stałe zagościły w mojej kosmetyczce. Ba! Śmiem nawet twierdzić, że tusz spisuje się o niebo lepiej niż mój dotychczasowy ulubieniec - maskara Lancome Hypnose! I tym samym kolejny raz okazało się, że droższe nie znaczy wcale lepsze. Jednak dziś oczywiście nie o tym, bo zgodnie z obietnicą przygotowałam dla Was prosty i codzienny makijaż z wykorzystaniem najnowszych cieni i maskary. Zatem, let's get started!

30 lipca 2013

SUMMER FLOWERS


Dzisiejszy zestaw czekał na swoją publikację ponad tydzień. Mimo, że są wakacje i teoretycznie powinnam mieć więcej wolnego czasu, to mam wrażenie, że płynie on znacznie szybciej niż zawsze! Jednak obiecuję poprawę, bo mam w zanadrzu przygotowanych kilka wpisów, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu. Ciągle pracuję nad blogiem i liczę, że w końcu uda mi się zrealizować wszystkie pomysły - jestem dobrej myśli! Za to dziś coś, czego dawno nie było, czyli nowa stylizacja, a w roli głównej niebieska rozkloszowana spódnica. Do tego wiązany w pasie top, który udało mi się upolować za grosze w second handzie (idealnie sprawdza się z rzeczami z wysokim stanem), pomarańczowe sandały na grubym słupku i mój ostatni ulubieniec, czyli biała teczka. Krótko mówiąć - letnio i dziewczęco. Ściskam Was mocno! 

22 lipca 2013

MAX FACTOR WILD COLLECTION REVIEW


Kiedy spoglądam na swoją półkę z kosmetykami (do pełni szczęścia brakuje mi tylko toaletki z prawdziwego zdarzenia) i jednocześnie przypominam sobie jak wyglądała jeszcze rok temu, to zdecydowanie stwierdzam, że opętało mnie szaleństwo kosmetyczne. Ba! Nawet śmiem twierdzić, że wybieranie i testowanie różnych nowości sprawia mi jeszcze większą frajdę i przyjemność, niżeli zakup kolejnej sukienki, czy bluzki. Ale bez obaw, nadal na pierwszy miejscu jest dla mnie moda, a zainteresowanie wizażem stanowi jedynie fajne dopełnienie całości. A w związku z tym, że ostatnio w moje ręce trafiła najnowsza kolekcja WILD od Max Factor, postanowiłam napisać dla Was recenzję, która stanowi jedynie przedsmak tego co będzie się działo w najbliższym czasie na blogu. Zatem zaczynamy!